Y40452K23300T0W
MFR.Part #
Y40452K23300T0W
JLCPCB Part #
C4113617
Description
-55℃~+150℃ 2.233kΩ 50mW ±0.01% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount