Y4045237R000Q0W
MFR.Part #
Y4045237R000Q0W
JLCPCB Part #
C4079989
Description
-55℃~+150℃ 237Ω 50mW ±0.02% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount