Y40451K80000B0W
MFR.Part #
Y40451K80000B0W
JLCPCB Part #
C4104570
Description
-55℃~+150℃ 1.8kΩ 50mW ±0.1% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount