Y40451K25000T0W
MFR.Part #
Y40451K25000T0W
JLCPCB Part #
C4181390
Description
-55℃~+150℃ 1.25kΩ 50mW ±0.01% ±2ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount