Y40277K88000T9W
MFR.Part #
Y40277K88000T9W
JLCPCB Part #
C4018452
Description
-55℃~+125℃ 7.88kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS