Y402750K0000T5W
MFR.Part #
Y402750K0000T5W
JLCPCB Part #
C4081202
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS