Y4027500R000T9W
MFR.Part #
Y4027500R000T9W
JLCPCB Part #
C4047663
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS