Y402737K4000Q6R
MFR.Part #
Y402737K4000Q6R
JLCPCB Part #
C4142647
Description
-55℃~+150℃ 37.4kΩ 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount