Y402737K4000Q0R
MFR.Part #
Y402737K4000Q0R
JLCPCB Part #
C4334109
Description
-55℃~+150℃ 37.4kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount