Y402730R0000F9W
MFR.Part #
Y402730R0000F9W
JLCPCB Part #
C4106782
Description
-55℃~+150℃ 30Ω 750mW ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS