Y402730K0000B9W
MFR.Part #
Y402730K0000B9W
JLCPCB Part #
C4297512
Description
-55℃~+150℃ 30kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS