Y4027125R000A9W
MFR.Part #
Y4027125R000A9W
JLCPCB Part #
C4275350
Description
-55℃~+150℃ 125Ω 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS