Y4027100R000Q0W
MFR.Part #
Y4027100R000Q0W
JLCPCB Part #
C4343678
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 750mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount