Y4027100K000B0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4027100K000B0W
JLCPCB Part #
C4095115
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount