Y40255R00000F0W
MFR.Part #
Y40255R00000F0W
JLCPCB Part #
C4331414
Description
-55℃~+150℃ 500mW 5Ω ±0.2ppm/℃ ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount