Y402551K0000Q9R
MFR.Part #
Y402551K0000Q9R
JLCPCB Part #
C4248648
Description
-55℃~+150℃ 500mW 51kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS