Y402410K0000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y402410K0000T0W
JLCPCB Part #
C4136612
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount