Y40238K98000Q6R
MFR.Part #
Y40238K98000Q6R
JLCPCB Part #
C4287436
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.98kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount