Y40238K98000Q0R
MFR.Part #
Y40238K98000Q0R
JLCPCB Part #
C4139281
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.98kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount