Y40238K25000T5W
MFR.Part #
Y40238K25000T5W
JLCPCB Part #
C4291735
Description
-55℃~+125℃ 300mW 8.25kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS