Y4023820R000T9W
MFR.Part #
Y4023820R000T9W
JLCPCB Part #
C4293326
Description
-55℃~+150℃ 300mW 820Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS