Y4023715R000T9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4023715R000T9W
JLCPCB Part #
C4306925
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 715Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS