Y40236K81000T0W
MFR.Part #
Y40236K81000T0W
JLCPCB Part #
C4157437
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.81kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount