Y4023500R000Q6W
MFR.Part #
Y4023500R000Q6W
JLCPCB Part #
C4087986
Description
-55℃~+150℃ 300mW 500Ω ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount