Y40234K53000T0W
MFR.Part #
Y40234K53000T0W
JLCPCB Part #
C4025492
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.53kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount