Y40233K02000T9W
MFR.Part #
Y40233K02000T9W
JLCPCB Part #
C4294959
Description
-55℃~+150℃ 3.02kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS