Y4023350R000T9W
MFR.Part #
Y4023350R000T9W
JLCPCB Part #
C4157984
Description
-55℃~+150℃ 300mW 350Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS