Y4023300R000T0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y4023300R000T0W
JLCPCB Part #
C4136495
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 300mW 300Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount