Y40232K67000T9W
MFR.Part #
Y40232K67000T9W
JLCPCB Part #
C4008197
Description
-55℃~+150℃ 2.67kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS