Y40232K26150B9W
MFR.Part #
Y40232K26150B9W
JLCPCB Part #
C3916275
Description
-55℃~+125℃ 2.2615kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS