Y402322R0000F0W
MFR.Part #
Y402322R0000F0W
JLCPCB Part #
C4120652
Description
-55℃~+150℃ 22Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount