Y402320K0000B9W
MFR.Part #
Y402320K0000B9W
JLCPCB Part #
C4237713
Description
-55℃~+150℃ 20kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS