Y40231K18400B9W
MFR.Part #
Y40231K18400B9W
JLCPCB Part #
C4262272
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS