Y4023175R000B9W
MFR.Part #
Y4023175R000B9W
JLCPCB Part #
C4041627
Description
-55℃~+125℃ 175Ω 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS