Y402310R0000D5W
MFR.Part #
Y402310R0000D5W
JLCPCB Part #
C3978914
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS