Y402310K0000T5W
MFR.Part #
Y402310K0000T5W
JLCPCB Part #
C4288336
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS