Y402310K0000Q6R
MFR.Part #
Y402310K0000Q6R
JLCPCB Part #
C4071146
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount