Y402310K0000B9W
MFR.Part #
Y402310K0000B9W
JLCPCB Part #
C3983580
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS