Y402273R5000A9W
MFR.Part #
Y402273R5000A9W
JLCPCB Part #
C4348980
Description
-55℃~+150℃ 200mW 73.5Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS