Y402272R5000A9W
MFR.Part #
Y402272R5000A9W
JLCPCB Part #
C4232758
Description
-55℃~+150℃ 200mW 72.5Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS