Y40226R81000D9W
MFR.Part #
Y40226R81000D9W
JLCPCB Part #
C4262974
Description
-55℃~+125℃ 200mW 6.81Ω Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS