Y40226R00000D9W
MFR.Part #
Y40226R00000D9W
JLCPCB Part #
C4115414
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS