Y40226K45160T0R
MFR.Part #
Y40226K45160T0R
JLCPCB Part #
C4248349
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.4516kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount