Y402260R0000A9W
MFR.Part #
Y402260R0000A9W
JLCPCB Part #
C4263014
Description
-55℃~+150℃ 200mW 60Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS