Y40224K90000T0W
MFR.Part #
Y40224K90000T0W
JLCPCB Part #
C4093695
Description
-55℃~+125℃ 200mW 4.9kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount