Y40224K70000Q6W
MFR.Part #
Y40224K70000Q6W
JLCPCB Part #
C3935704
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.7kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount