Y402247R0000D0W
MFR.Part #
Y402247R0000D0W
JLCPCB Part #
C4228679
Description
-55℃~+150℃ 200mW 47Ω ±0.2ppm/℃ ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount