Y40222K49000Q6R
MFR.Part #
Y40222K49000Q6R
JLCPCB Part #
C4110354
Description
-55℃~+150℃ 2.49kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount