Y40222K08800T0W
MFR.Part #
Y40222K08800T0W
JLCPCB Part #
C3947281
Description
-55℃~+150℃ 2.088kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount