Y40221K60000Q6W
MFR.Part #
Y40221K60000Q6W
JLCPCB Part #
C4272305
Description
-55℃~+150℃ 1.6kΩ 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount